שקיות בהתאמה אישית: מוצר מנצח עבור כל בית עסק

בעת פתיחה של כל בית עסק ישנו צורך למתג את המוצר על מנת ליצור בידול ומיתוג. מיתוג ובידול הוא בגדר חובה לכל מוצר היום משום שיש כמה מתחרים בכל שוק. יש לא מעט דרכים בהן ניתן למתג את בית העסק שלכם, אבל אנחנו בחרנו להתרכז בשקיות בהתאמה אישית.

למה דווקא שקיות בהתאמה אישית?

שקיות מותאמות אישית עם עיצוב של הלוגו שלכם במרכז מייצר פרסום רב. הלקוחות שלכם קונים את המוצרים שלכם, ומקבלים את השקית שלכם. מבלי שהם שמים לב הם הופכים לשגרירים של העסק שלכם. וזאת משום שהם מסתובבים עימה לאחר הקנייה.
המותג שלכם נכנס לאנשים לזיכרון כחוויה חיובית בצורה שתגרום להם לחזור אליכם שוב ושוב. זו דרך מעולה ליצור מיתוג ובידול מהמתחרים שלכם ולהיות בלעדיים.

מהם הקריטריונים לעיצוב שקית?

אתם, כבעלי עסק שרוצים להפוך את העסק שלהם למותג מוכר, צריכים שקיות בהתאמה אישית. ביחד עם צוות החברה יבחרו הפרמטרים הבאים: גודל השקית, צבע השקית, הנפח שלה ועוד גורמים נוספים. כמה טיפים לבחירת עיצוב שקית מותאמת אישית:
  • עליכם לבדוק איזה סוג חומר יתאים שקית יתאים בדיוק למשקל של המוצר שלכם. התאמה זו מאוד קריטית!
  • מצאו מסר שיווקי קצר וקולע שמתאים לקהל היעד שלכם ויגרם להם להכיר את העסק שלכם קצת יותר טוב.
  • בחרו פונט ואלמנטים שלא יצרו עומס על העיצוב הכללי )זה פשוט יהרוס ויהיה לצרכנים העתידיים .

סוגי שקיות שקיימים בשוק

קיימים כל מיני סוגי שקיות שעונות על מגוון רחב של צרכי מוצרים. לכן, סביר להניח שחנות המוכרת מוצרי כושר, תחזיק שקיות שונות מחנות המוכרת מוצרי כתיבה. הבא וניגע בסוגי השקיות האפשריות לסוגי החניות השונות:
  • חנות בגדים – במידה והחנות מוכרת רק בגדים ולא מוצרים מעבר , לא צריך מספר גדלים, אלא אפשר להסתפק בגודל אחיד של כל השקיות במידה ומוכרים עוד מוצרים זה מצריך גיוון בגדלי השקיות.
  • שקיות בהתאמה אישית
  • חנות מוצרי חשמל – שקיות אלו מיוצרות מחומרי גלם שונים כמו: ניילון, נייר וקרטון. כאן חשוב להחליט על עובי השקית. כלל שהשקית עבה יותר כך היא תהיה יותר איכותית ועמידה לאורך זמן.

איך בוחרים שקיות בהתאמה אישית?

כאשר אתם באים לבחור שקית לחנות שלכם, עליכם לקחת בחשבון שיש מגוון רחב של סוגי שקיות בהתאמה אישית. יש שקיות נייר, בד וניילון. מבין כל הסוגים הללו, שקיות הניילון הן נמצאות בשימוש הכי נפוץ. בנוסף לכך, הן שקיות יפות, איכותיות, עמידות בפני נוזלים והמן משמשות לאריזת המוצר שלכם וגם לעוד מוצרים אחרים.
כאשר אתם באים להזמין מלאי חדש של שקיות, בדקו אילו שקיות היו הכי יעילות ושימושיות, ואותן אתם צריכים להזמין. כמובן ההזמנה צריכה לכלול את כמות המוצרים וגודלם. לפי שני הפרמטרים הללו יהיה לכם יותר קל לדעת איזה סוג של שקיות היו הכי שימושיות. כך תוכלו לדעת איזה מלאי עליכם לחדש.
לסיכום, שקיות מותאמות אישית עם עיצוב מיוחד ומתאים לעסק שלכם. ישנם לא מעט קריטריונים הנדרשים בשביל לעצב שקיות. וכאשר בוחרים את סוג השקית עצמה יש להביא בחשבון את כל המוצרים והגדלים השונים שיש. אנחנו יכולים לקחת אתכם לשלב הבא, ואנחנו ביחד איתכם נצעד יד ביד עד לתוצאה הרצויה.
עגלת קניות
Sidebar
התחל להקליד כדי לראות מוצרים שאתה מחפש.
לחנות
מוצרים שאהבתי
0 items עגלה

הסדרי נגישות

ענבי אריזות

כתובת: הלהב 15 קומה ראשונה, אולם B6 חולון
יצירת קשר: 055-5513733
חניית נכים: כן
עמדת שירות: לא
לולאת השראה: לא
שירותי נכים: כן
פרטי רכז נגישות ענבי אריזות
שם: ליאון
טלפון: 055-5513733
דוא”ל: sales@anavipacking.net