כל מה שצריך לדעת על נייר משי

נייר משי הינו חלק מטרנד האריזות לצד אריזות הנייר והצלופן. בעברו נייר משי שימש רק לאריזה ראשונית של מתנה שבירה. כיום נייר משי מעניק לכל אריזה מראה אלגנטי. במאמר זה נסקור עבורכם את כל המידע שחשוב שתדעו אודות נייר משי.

מה זה נייר משי?

נייר משי הוא דף שעשוי מחומר עדין, אך הוא עדיין חלק ועמי. הוא מגיע בצורה של דף ונמכר בחנויות בחבילות של דפים בגדלים שונים.
נייר משי הוא נייר עדין שנועד לאריזת חפצים עדינים. עדינותו של נייר משי, הוא יתרון גדול משום שהוא מאפשר לעטוף חפצים עדינים מבלי החשש שהם יפגעו. נייר משי הוא נייר עדין שמגיע במגוון צבעים ודוגמאות כמו: נייר משי לבן, קלאסי, או בצבעי פסטל וכו’.

לאילו צרכים אפשר להשתמש בנייר משי?

לנייר משי יש לא מעט שימושים, וכאן תוכלו לקרוא על כל אחד ואחד מן השימושים הללו. אולי תגלו שיש לנייר משי מקום בחייכם שלא ידעתם עליו.

יצירת דברי אמנות

בגלל שנייר משי מאוד נוח לשימוש בגלל העדינות והגמישות שלו, אפשר לייצר איתנו כל מיני יצירות אמנות. לדוגמה, יצירה של עטיפה מקורית או משחק פאזל. את משחק הפזאל תוכלו להכין כך: מדביקים את נייר המשי לבריסטול ואז גוזרים אותו לכל מיני חלקים.

הקשר בין נייר משי לפרטינוי ומתנות

נייר משי משמש עבור אריזות פרטי נוי או פריטים שבירים על מנת למנוע שברים. בחנויות המוכרות אריזות תוכלו למצוא מגוון רחב של אריזות. בנוסף, אריזות אלו טובות לשמירה על חפצים בזמן מעבר דירה.
כיום משתמשים בנייר זה לאריזות מתנות חיצוניות וזה מעניק לה מראה יוקרתי ואלגנטי. לעיתים רבים נייר המשי ישמש כקישוט המודבק על צלופן או חומר אחר.

נעים להכיר: נייר משי לבן

לעיתים יש חומרים או כלים כאשר אנחנו מתוודעים אליהם יכולה להפוך את החיים ליותר קלים. אחד מהם הוא נייר משי לבן.
הייצור הרגיל הוא נייר משי לבן. מדובר נייר בעל גוון צבע הנע בין לבן לשקוף. הוא עמיד יותר ושונה מיכולותיו של נייר רגיל.

היכן ניתן לקנות נייר משי לבן?

אפשר למצוא ניירות משי לקנייה בחנויות לכלי כתיבה או בחנויות יצירה. כל אחת מהחנויות הללו יציעו למכירה בדרך חבילות של הניי רות. ניירות צבעונים גם מצאו את דרכם למעלה עקב הפוטנציאל לתעסוקה גבוהה.
בשנים האחרונות גם חברות הובלות מאפשרות לרכוש מהן אריזות כאלו משום שהן הבינו את הצורך של הלקוח בשימוש של אריזת פריטים שבירים במעבר דירה.
לסיכום, נייר משי הוא נייר עדין המשמש לאריזת מתנות שבירות, פריטים שבירים לפני מעבר דירה ומתאים ליצור אמנות. נייר משי להבין הוא הצבע הסטנדרטי שבדרך כלל מייצרים. ניתן לרכוש אותו בחנויות כלי כתיבה או יצירה. הן ימכרו לכם את הנייר בחבילות של דפים.
עגלת קניות
Sidebar
התחל להקליד כדי לראות מוצרים שאתה מחפש.
לחנות
מוצרים שאהבתי
0 items עגלה

הסדרי נגישות

ענבי אריזות

כתובת: הלהב 15 קומה ראשונה, אולם B6 חולון
יצירת קשר: 055-5513733
חניית נכים: כן
עמדת שירות: לא
לולאת השראה: לא
שירותי נכים: כן
פרטי רכז נגישות ענבי אריזות
שם: ליאון
טלפון: 055-5513733
דוא”ל: sales@anavipacking.net